دفتر مرکزی  79413-021

بهترین چسب کاشی و سرامیک!

شرکت لئوفیکس ایران
پس از آن که نخستین دوره انقلاب صنعتی در جهان به وقوع پیوست، تا به امروز هر فرآیندی دستخوش تغییر شده است. روزگاری وجود داشت که انسان هر یک از کاشی هایی که در یک کاخ سلطنتی و یا عمارت اشرافی به کار می رفته اند را یک به یک با دست نقاشی می نمود. سپس پروسه لعاب کاری، کوره، نصب با ملات و در نهایت شاهکاری برای قرن های آینده خلق می شد. اما امروز، جهانی مدرن را در پیش روی خود داریم که حتی فعالیتی چون کاشیکاری به عرصه صنعتی شدن پیوسته است. امروز، شیوه ای که سهولت و سرعت بالایی را به همراه داشته باشد، به عنوان نصب تایل های کاشی به کمک چسب کاشی و سرامیک شناخته می شود. اما بسیاری از مخاطبان این محصول جذاب که امروزه شهرت بسیاری در صنایع فرآورده های شیمیایی به دست آورده است، می پرسند بهترین محصول کدام است؟ بهترین چسب کاشی و سرامیک در میان محصولات متنوع کدام است؟ در ادامه با ما در لئوفیکس همراه باشید.

آیا بهترین چسب کاشی و سرامیک را می شناسید؟

پاسخ به این سوال، 2 بعد مختلف دارد که نخستین آن بهترین برند تولید کننده چسب کاشی است. اما بعد دوم به معنای بهترین محصول چسب کاشی و سرامیک برای استفاده شخصی یک مخاطب است. پاسخ به هر دو این سوالات می تواند شما را در انتخاب گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه یاری رساند. چسب کاشی و سرامیک، به عنوان محصولی پر کاربرد، استاندارد و منحصر شناخته می شود که مهم ترین کاربرد آن در نصب و چسباندن انواع تایل کاشی و سرامیک است. بنابراین این امکان را خواهید داشت تا گستره ای متنوع از تایل های کاشی، موزائیک پرسلان و سرامیک را بر انواع سطوح نصب کنید. اما آیا هر یک از این نیاز ها پاسخ یکسان و مشابهی با دیگری دارند؟ 

مهم ترین محصولات چسب کاشی برند لئوفیکس:

◽چسب کاشی و سرامیک پودری 7000 لئوفیکس
◽چسب کاشی و سرامیک پودری 8000 لئوفیکس
◽چسب کاشی و سرامیک پودری 9900 لئوفیکس
برند تولید انواع چسب کاشی وسرامیک لئوفیکس، تلاش نموده است محصولاتی را متناسب با تمامی نیاز های شما عزیزان تولید کند. برای تولید این محصولات از برترین الگوهای استاندارد جهانی الهام گرفته ایم و بر اساس قوائد و استاندارد های داخلی که سازگار با محیط زیست هستند پروسه تولید را پیش برده ایم. هر یک از این محصولات، بهترین چسب کاشی و سرامیک متناسب با دسته بندی های متنوعی از نیاز های کاشیکاری خواهند بود.

چسب کاشی 7000؛ بهترین چسب کاشی برای محیط های متنوع

سب کاشی لئوفیکس 7000 را می توان انتخابی جذاب، مقاوم و مقرون به صرفه برای کاشیکاری در محیط مرطوب و یا درای وال دانست. این نوع چسب پودری، بر اساس استاندارد C2 تولید شده است. بنابراین این قابلیت را دارید تا کاشی های تازه را بر کاشی های قدیمی نیز نصب کنید. اگر فرآیند از بین بردن کاشی های قدیمی هزینه بر و پرانرژی است، نیازی به طی کردن این پروسه نخواهید داشت. به کمک این محصول، امکان نصب سنگ مصنوعی، موزائیک هایی با قابلیت جذب آب، انواع سرامیک و…را بر سطوح مختلف خواهید داشت. این محصول هم چنین به عنوان یکی از بهترین انواع چسب کاشی برای نصب در محیط هایی چون حمام و سرویس بهداشتی است. 

چسب کاشی و سرامیک 8000؛ متناسب با محیط صنعتی یا مسکونی

این نمونه، بر اساس استاندارد های معتبری چون ISIRI 12492 و  C2TE طراحی و تولید شده است. برای نصب انواع پرسلان فاقد جذب آب می توانید با خیالی آسوده از این محصول ایده آل استفاده کنید. قابلیت نصب تایل های شیشه ای و انواع سرامیک در محیط های صنعتی، بیمارستانی، مسکونی و…را نیز به لیست خود  اضافه کنید. محیط شما دارای سیستم گرمایش از کف است؟ بهترین چسب کاشی و سرامیک برای شما این محصول است. مقاومت چسبندگی کششی چسب کاشی و سرامیک 8000 لئوفیکس، 1.4 نیوتون بر میلیمتر مربع است. 

چسب کاشی و سرامیک 9900؛ بالاترین سطح استاندارد

بر اساس آزمایشهایی که در واحد R&D صورت گرفته اند، این محصول در میان اعضای خانواده چسب کاشی، بالاترین میزان استاندارد و کیفیت را داراست. به وسیله این محصول می توانید انواع تایل های کاشی و سرامیک از سایز 2*2 سانتی متر تا 150*300 سانتی متر را در محیط های متنوع با شرایط آب و هوای مختلف نصب کنید. از دیواره های داخلی و کف پوش داخلی تا دیواره های خارجی و کف پوش خارجی را به وسیله این نوع چسب کاشی و سرامیک پوشش دهید. میانگین مقاومت چسبندگی کششی اولیه این محصول 1.6 نیوتون بر میلیمتر و زمان باز آن(حداکثر فاصله زمانی بین اعمال چسب و نصب کاشی) 30 دقیقه است.

بهترین چسب کاشی برای کاربرد های متنوع

◽از چسب کاشی می توانید در محیط مستغرق در آب مانند استخر، سونا، جکوزی، آبنما و استخر استفاده کنید.

◽امکان نصب تایل های شیشه ای به یک دیگر و پارتیشن بندی را خواهید داشت.

◽کار پذیری و ماله کشی بسیار مناسب چسب کاشی و سرامیک، سبب شده تا این پروسه سرعت بسیار بالایی داشته باشد.

◽در انواع محیط کارخانجات، مخازن آبی، محیط مربوط به مواد غذایی، آزمایشگاه ها، مخازن آب شرب و…از چسب کاشی و سرامیک استفاده کنید.

◽برای نصب تایل های کاشی ضد اسید نیز می توانید از این نوع محصول استفاده کنید.

برای آن که بهترین نوع چسب کاشی برای اهداف خود را خریداری کنید، پیش از خرید حتما از مشاوره تخصصی برند مورد نظر خود استفاده کنید. هر یک از کارخانجات تولید چسب کاشی و سرامیک محصولاتی منحصر را تولید می کنند که ممکن است برای هدف مورد نظر شما ایده آل و یا کاربردی نباشند. بنابراین مشاوره تلفنی را فراموش نکنید.

لئوفیکس؛ ارائه دهنده خدمات فروش و مشاوره تخصصی

برند تخصصی لئوفیکس، علاوه بر آن که تولید کننده انواع چسب کاشی و سرامیک بر اساس برترین استاندارد های روز است، ارائه دهنده مشاوره تخصصی فروش و خدمات استفاده از چسب کاشی و سرامیک نیز به شمار می آید. در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه نصب تایل های کاشی، سرامیک و …با استفاده از چسب های کاشی و سرامیک دارید، همین امروز با ما تماس بگیرید. هم چنین برای استعلام فوری قیمت و سایر خدمات می توانید از طریق تلفن های تماس و یا شبکه های اجتماعی رسمی ما اقدام کنید.

برند لئوفیکس یک برند نوپا به عنوان تولید کننده چسب های کاشی و سرامیک و تایل ها در صنعت ساختمان است که تمام تلاشش ارائه بهترین کیفیت در رده استانداردهای جهانی و همینطور استانداردهای ملی کشور این است که به واسطه تکنینک تولید و همچنین حجم و ظرفیت تولید بالایی که دارد قیمت را در سطح قابل قبولی نگه دارد.