دفتر مرکزی  79413-021

چسب اسلب 9900 LeoFix

شرکت لئوفیکس ایران
چسب کاشی اسلب 9900

چسب اسلب

LeoFix 9900

محصول 9900 LeoFix چسب پودری و آماده مصرف می باشد که در فرمولاسیون آن از انواع بودرها و فیلرهای ویژه با دانه بندی منظم و طبقه بندی شده پزولان، انواع پلیمرهای پودری و همچنین انواع افزودنی به کار برده شده که باعث ایجاد خواص بسیار ویژه و منحصر به فرد موثر در خانواده چسب های پودری کاشی و سرامیک گردیده است محصول 9900 Leofix به استناد نتایج تست های آزمایشگاهی انجام پذیرفته در واحد D&R از بالاترین سطوح استانداردی در خانواده محصولات چسب های پودری پایه سیمانی در جهان می باشد، به نحوی که حتی چسبندگی دو سطح شیشه ای را با جذب آب صفر امکان پذیر می سازد.

isiri
c2t
c2te
en 12004

مزایای محصول 9900 LeoFix

◽امکان نصب انواع کاشی، سرامیک، پرسلان فاقد جذب آب در ساختمان های صنعتی و مسکونی
◽اختلاط، کار پذیری و ماله کشی بسیار آسان که منجر به افزایش سرعت اجرا و نصب می گردد.
◽امکان نصب انواع سرامیک پرسلان با درصد جذب پایین در فضاهای داخل و خارج ساختمان
◽مقاومت بالا در محیط های مستغرق و شرايط غوطه وری در آب مانند آب نما
◽مقاومت بالا در محیط های دارای سیستم گرمایش از کف
◽قابل استفاده جهت نصب انواع مختلف کاشی و سرامیک، پرسلان و اسلب از سایز 2*2 الى 300*150 سانتی متر
◽قابل استفاده در تمامی شرایط آب و هوایی در داخل و خارج انواع ساختمان های اداری، صنعتی، مسکونی تفریحی آزمایشگاه ها، کارخانجات مواد غذایی، استخرها، مخازن آب، مخازن آب شرب و مناسب برای نصب کاشي های ضد اسید
◽میانگین مقاومت چسبندگی کششی اولیه طبق نتایج آزمایشگاهی معادل 1.6 نیوتن بر میلیمتر مربع
◽دارای Open time بیش از ۳۰ دقيقه (حداکثر فاصله زمانی بین اعمال چسب و نصب کاشی)
◽قابل استفاده برای چسباندن تایل های شیشه ای به یکدیگر

سوالات متداول

این چسب برای نصب تایل های ( کاشی و سرامیک ) پرسلانی اسلب LFT ) Large Format Tiles ) و بالاتر تا ابعاد ۳ متر در ۱.۵ متر استفاده کنید. همچنین برای نصب سنگ های اسلب طبیعی ، مالون و گرانیت نیز مناسب می باشد.

*نکته: طبق تعریف جهانی به کاشی و سرامیک هایی که یکی از وجوه آن بزرگتر از ۱۵ اینچ ( حدودا ۳۷.۵ سانتی متر) باشد LFT ( اسلب) اطلاق می شود ولی در ایران از ابعاد ۶۰ سانتیمتر در ۱۲۰ سانتیمتر به بالا اسلب گفته میشود.

بله، با توجه به طراحی و فورمولاسیون منحصر به فرد این چسب، لئوفکیس 9900 قابلیت استفاده در محیط های آزمایشگاهی، کارخانجات مواد غذائی، مخازن آب، مخازن آب شرب و کاشی های ضد اسید را دارد.

لئوفیکس 9900 دارای 30 دقیقه Open Time است، به این معنی است که شما از زمان اعمال چسب تا نصب اسلب 30 دقیقه فرصت دارید، محصول لئوفیکس 9900 دارای بیشترین زمان Open Time در بین محصولات موجود در بازار است.