دفتر مرکزی  79413-021

چسب کاشی را از کجا تهیه کنیم؟

شرکت لئوفیکس ایران

از کجا چسب کاشی و سرامیک بخریم؟

شاید برای شما هم پیش آمده که برای تهیه چسب‌های کاشی و سرامیک مراجعه کردید و ادعاهای زیادی را برای شما مطرح کرده‌اند.
بر فرض مثال ادعاهایی همچون بهترین چسب ایران، بهترین کارخانه چسب کاشی آسیا و حتی دنیا!!!
امروز میخواهیم مواردی را توضیح دهیم که به گفته‌ها اکتفا نکنیم و یک خرید دقیق، منطقی و مهندسی با رعایت تمام موارد صحیح و استاندارد داشته باشیم.
اصولا و اساسا اگر ما بخواهیم چسب درست و دقیقی را انتخاب کنیم و اینکه بدانیم از کجا چسب مناسبی را تهیه کنیم صرفا میبایست با دقیق‌ترین موارد مورد نیاز در رنج استانداردی، چسب‌های مختلف مقایسه شوند.
در ابتدا باید حتما به برند و کارخانه تولید کننده چسب دقت زیادی داشته باشیم. موضوع بعد اخذ راهکار یا روش انتخاب چسب از تولید کننده چسب است. بسیار خوب است که ما با شرکت‌ها و کارخانجاتی کار کنیم که جهت انتخاب صحیح چسب اطلاعات تخصصی خوبی را در اختیار ما قرار میدهند، قطعا زمانی که برای خرید چسب کاشی به بازار مراجعه میکنید متوجه شده‌اید که تعداد برندها و تعداد محصولات هر بند بسیار زیاد هستند و از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند، این که ما کدام برند و کدام یک از محصولات متنوع هر برند را برای نیاز پروژه خود انتخاب کنیم حتما باید با خود تولید کننده محصول در ارتباط باشیم و خود تولید کننده باید راهکار مناسب را ارائه دهد.

به عنوان مثال در زمان بیماری و مراجعه به مرکز درمانی در زمان نوشتن نسخه به پزشک بگوییم که داروی خاصی را با نظر خودمان تجویز کند، طبیعتا این روش روشی درست نیست چرا که پزشک مربوطه قاعدتا پس از سال‌ها تحصیل و تحقیق در جایگاه طبابت قرار گرفته است و تشخیص درست بر عهده او است نه فرد بیمار.
لذا در زمینه ساختمانی هم میبایست با کارخانجاتی همکاری شود که دارای اطلاعات تخصصی دقیقی هستند و اطلاعات را به شما با همراهیشان در طی پروژه شما منتقل کنند.

بارها برای ما نیز پیش آمده که با دوستان سازنده در ارتباط بوده‌ایم، مشاوره تخصصی داده‌ایم، راهکار مناسب را پیشنهاد داده‌ایم و در نهایت در پایان پروژه به این نتیجه رسیده‌ایم که ۳۰ الی ۵۰ درصد هزینه ها با انتخاب صحیح و رعایت دقت در انتخاب محصول کاهش پیدا کرده است لذا امیدواریم که کارشناسان ما و سایر شرکت‌های تولید کننده انواع چسب‌های کاشی همکاری دو جانبه را با سازندگان و کارفرمایان داشته باشند. و با اخذ مشاوره دقیق به پیشبرد پروژه کمک کرده و محصولات صحیح در پروژه به کار گرفته شوند.
نکته پایانی این که الزاما نیاز نیست از قوی ترین چسب کاشی بازار برای بخشی از مقاطع ساختمان جهت افزایش ضریب امنیت استفاده کنیم.

برند لئوفیکس یک برند نوپا به عنوان تولید کننده چسب های کاشی و سرامیک و تایل ها در صنعت ساختمان است که تمام تلاشش ارائه بهترین کیفیت در رده استانداردهای جهانی و همینطور استانداردهای ملی کشور این است که به واسطه تکنینک تولید و همچنین حجم و ظرفیت تولید بالایی که دارد قیمت را در سطح قابل قبولی نگه دارد.

چسب اسلب

واتساپ لئوفیکس