دفتر مرکزی  79413-021

درباره ما

شرکت لئوفیکس ایران

درباره لئوفیکس

برند لئوفیکس یک برند نوپا به عنوان تولید کننده چسب های کاشی و سرامیک و تایل ها در صنعت ساختمان است که تمام تلاشش ارائه بهترین کیفیت در رده استانداردهای جهانی و همینطور استانداردهای ملی کشور این است که به واسطه تکنینک تولید و همچنین حجم و ظرفیت تولید بالایی که دارد قیمت را در سطح قابل قبولی نگه دارد.
تولید چسب‌های کاشی و سرامیک در واقع در شکل و حالت فیزیکی پودری و خمیری تولید میشود که البته عمده مصرف آن چسبهای پودری هستند که پرفورمنس و کارایی بالاتری دارند و در اکثر محیط ها میتوانیم از آنها استفاده کنیم.

باید بدانید که میکس و فراوری محصولاتی که پایه پودری دارند بسیار نیازمند تکنیک و دقت بالایی هستند، شاید جالب باشد که بدانید برای تولید محصولات پودری ممکن است چندین مواد افزودنی در داخل محصول وجود داشته باشد که اینها به خوبی باید باهم مخلوط شوند که این امر نیازمند تکنیک و تکنولوژی خاصی هست که مواد اولیه که تشکیل دهنده فرمولاسیون این چسبها هستند را بتوانند با هم اختلاط دقیق داشته باشند.
لئوفیکس این اقدامات را در کارخانه خود به صورت کاملا عملیاتی پیاده سازی کرده و از بروزترین تکنولوژی های دنیا و تجهیزات پیشرفته بهره میگیرد.